Wielkie postacie sceny muzycznej

Freddie Mercury

Urodzony na Zanzibarze w 1964 roku. Wokalista fenomenalnej grupy „Queen”. Niesamowity, unikalny głos i charyzmatyczna osobowość sceniczna. Freddie Mercury porywał tłumy, ludzie go uwielbiali i opłakiwali jego przedwczesne odejście.

Michael Jackson

Michael Jackson zaczynał razem z braćmi w zespole Jackson5. Niekwestionowany Król Popu rozdawał swój ciężko wypracowany majątek na różne organizacje charytatywne. Oszałamiający głos, niezwykły talent taneczny, pracowitość i ogromna ambicja – to cechy tego wspaniałego nieżyjącego już muzyka

Elvis Presley

Amerykański wokalista i aktor Elvis Presley hipnotyzował kobiety swoim głosem. Mówiono o nim po prostu „Król”. Zdobył serca płci pięknej i zyskał szacunek wszystkich mężczyzn. Symbol seksu w latach swojej świetności. Kiedy umarł, żegnały go miliony.

Whitney Houston

Whitney Houston była amerykańską piosenkarką, aktorką i producentką. Jej głos wynosił 5 oktaw. Jedna z najlepiej sprzedających się artystek na scenie muzycznej. Perfekcyjnie kontrolowała swój głos. Wiele osób pamięta ją z filmu „Bodyguard”, gdzie grała u boku przystojnego Kevina Costnera.

John Lennon

Angielski wokalista i pisarz tekstów piosenek, założyciel słynnego „The Beatles” – zespołu, który odniósł największy komercyjny sukces w historii muzyki rozrywkowej. Zamordowany w wieku 40 lat.

Madonna

Amerykańska diwa. Wokalistka, pisarka tesktów, aktorka i bizneswoman. Stała się inspiracją dla wielu gwiazd młodego pokolenia, takich jak: Lady Gaga, Rihanna, Jennifer Lopez.